Sázíme tisíce stromů ročně

Vykupujeme a prodáváme především dubové dřevo

Jsme rychlí

Přijedeme, zhodnotíme, vyplatíme.
Zkuste to a uvidíte.

Přijedeme kamkoliv po ČR i SR

Váš les či dřevní hmotu vykoupíme
kdekoliv v ČR.

Postaráme se o Vás

Vyřešíme veškeré náležitosti při výkupu dřevní hmoty či lesa.

Vykupujeme celé lesy i s pozemky

Není pro nás problém koupit jen hektar, či celý les.

Oceníme Váš majetek za nejvyšší možné ceny

Vyřešíme všechny Vaše starosti s prodejem, těžbou, zalesněním či údržbou lesa.

Vyrábíme kvalitní dubové řezivo

Zaměřujeme se zejména na truhlářské a stavební řezivo a polotovary na výrobu podlah, oken a dveří.VÝKUP A PRODEJ LESA

A DŘEVNÍ HMOTY

Potřebujete prodat Váš les čí dřevní hmotu?  Nechcete trávit čas s papírováním? Nevíte jak na to? Obraťte se na nás, pomůžeme Vám a vše za Vás zařídíme.

Jen u nás máte peníze na ruku!

Nejdříve platíme a až následně řešíme vklad na katastr. Po dohodnutí ceny za Váš les a pozemek podepíšeme buď v naší kanceláři či u zvoleného advokáta kupní smlouvu. Po podpisu smlouvy Vám vyplatíme kupní cenu buď hotově, nebo převodem na účet. Až po těchto krocích vložíme kupní smlouvu do katastru nemovitostí

Bodově: Vykupujeme lesy včetně lesních pozemků / vykupujeme i dřevní hmotu / prodáváme a zprostředkováváme prodej lesů a lesních pozemků / zajišťujeme kácení stromů včetně dobývání pařezů / jsme schopni zajistit přepravu dřeva /
PÉČE O LES

Zabýváme se prováděním veškerých prací v lesním hospodářství. Majitelům lesních pozemků nabízíme i správu jejich lesů. O Vaše lesy se rádi postaráme, ať už se jedná o soukromé, obecní či městské lesy.
Provádíme vstupní konzultaci s průzkumem lesních pozemků a návrhem potřebných opatření.
Samozřejmostí našich služeb je odborná konzultave s lesním hospodářem.
Zajistíme a odborně provedeme veškeré práce ať už při těžbě nebo pěstební činnosti jako je zalesnění pozemku po jeho vytěžení a následnápéče o rostoucí les.
Jsme připraveni rychle jednat i v případě kalamit nebo napadení škůdci.
Komunikaci s úřady a vyřizování dotačních titulů taky rádi převezmeme za Vás.

Bodově: provádíme prořezávání stromů a probírky lesů / provádíme zalesňování vykácených pozemků / zajišťujeme kompletní úkony spojené s prodejem lesů / zajistíme vše co se lesního hospodářství týče
TĚŽBA DŘEVA

Hledáte firmu na provedení těžby? Rádi Vám provedeme těžbu a přiblížení dříví na odvozní místo z Vašeho lesa, v cenách od 300 Kč/1m3 - tato cena je orientační a je závislá na podmínkách pro těžbu a vzdálenosti přibližování dříví na odvozní místo, z pravidla se dohodne na místě, při prohlídce ve Vašem lese, dále jsme schopni provést úklid klestu a následné zalesnění holin po těžbě.
Naše firma spolupracuje s týmem zkušených pracovníků kteří jsou vybaveni značkovým strojovým zářízením. Robustní a výkonné stroje dělají ve spolupráci s profesionální a vyškolenou obsluhou svoji práci kvalitně a v dobrém časovém plánu.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

– PRO LESY DÝCHÁME –