top of page

Do čeho investujete?

Hlavní konkurenční výhodou naší firmy je nákup vlastních lesních pozemků, výroba a zpracování dřeva v našich vlastních závodech v Břasích a pile Lesy Sv. Hubert.

Těžba na vlastních pozemcích výrazně snižuje náklady a umožňuje využití vytěžených pozemků k dalším podnikatelským aktivitám. Neméně významnou výhodou, před konkurencí, je naše vlastní unikátní databáze soukromých vlastníků lesních pozemků a skladby dřevin na těchto pozemcích, v Česku. To nám zaručuje obrovský potenciál rychlého růstu a expanze. ​

Pila Lesy
Sv. Hubert

Na konci roku 2022 jsme dokončili akvizici Sv. Hubert a nyní již dřevařský závod Lesy sv. Hubert patří do našeho portfolia.

80 % výroby tvoří produkce suchého, měkkého i tvrdého palivového štípaného dřeva v délkách od 25-60 cm. 20% produkce pak výroba stavebního řeziva.

pila_na_web-2 kopie.jpg
pila_na_web.jpg

Výrobní areál
Břasy

v současné době intenzivně pracujeme na rekonstrukci výrobního areálu o výměře více než 30 000 m2. Tento areál bude po rekonstrukci jeden z nejmodernějších areálů dřevařské výroby v Evropě. 

Výrobní roční  kapacita areálu bude 8 000 m3 truhlářského řeziva  při jednosměnném provozu a 20 000 m3 truhlářského řeziva při třísměnném provozu.

 

Do areálu již dorazily první části technologií, výrobní linky na výrobu truhlářského řeziva.

SKLADOVACÍ AREÁL
JESENICE

Tento areál jsme zakoupili jako doplnění skladovacích kapacit a využití výrobní haly pro druhotnou výrobu dubové a bukové spárovky. Významně nám zvyšuje konkurenceschopnost na našem trhu. 

V současné zdobě zde probíhá skladování a dosušování palivého dřeva z výroby na pile Lesy Sv. Hubert.

jesenice_na_web-2 kopie.jpg
drevo_na_web-2 kopie.jpg

Prodej dřeva

Prodej štípaného suchého palivového dřeva z naší pily, prodej stavebního řeziva a v budoucnosti prodej dubového a bukového stavebního řeziva.

Děkujeme za důvěru

Woodseeds - Jednatel společnosti

Oldřich Klíma

Jednatel společnosti

Vystudoval SPŠK v Bechyni. Pracoval jako manager v ČD, odkud odešel hned v 90 roce do firmy Aquatop jako obchodní ředitel a ředitel řízení realizace staveb. Stává se odborníkem na poli řízení firem, zvláště na poli realitní činnosti, financování nových projektů a poradenské činnosti

Woodseeds - Jednatel společnosti

Adam Beneš

Jednatel společnosti

Vystudoval Všeobecné gymnázium v Žatci.
Poté odešel studovat Českou Zemědělskou universitu v Praze obor lesnictví. V roce 2017 odešel na Vysokou školu obchodní aby získal přehled i v obchodních záležitostech. Nyní ho plně zaměstnává jeho firma a i nadále se vzdělává v Metropolitní univerzitě v Praze obor Mezinárodní obchod.

bottom of page