top of page

NAŠE PROJEKTY

Are†l Bżasy_19 - Foto.jpg
NOVÝ
VÝROBNÍ AREÁL
BŘASY

Firma WOOD SEEDS v současné době intenzivně pracuje na rekonstrukci výrobního areálu o výměře více než 30 000 m2. Tento areál bude po rekonstrukci jeden z nejmodernějších areálů dřevařské výroby v Evropě.

Výrobní roční  kapacita areálu bude 8 000 m3 truhlářského řeziva  při jednosměnném provozu a 20 000 m3 truhlářského řeziva při třísměnném provozu.

 

Kompletní proces pilařské výroby bude vybaven tou nejmodernější a nejkvalitnější  technologií, kterou v současnosti trh nabízí.

 

Jádrem technologie závodu je kompletní výrobní linka na zpracování listnaté dřevní hmoty od českého výrobce Dřevostroj Čkyně v hodnotě 48 miliónů korun s předsunutou odkorňovací linkou Basler-Zembrod za více jak 4 miliony Kč  Ty doplní velkokapacitní sušárna, pilnice s dvěma pásovými pilami a další technologie, včetně skladových hal. V rámci závodu pak vzniknou až dvě desítky nových pracovních míst, především v oblasti řízení a údržby, nebo pomocné mechanizace. Samotná výrobní linka totiž bude, díky automatizaci, prakticky bezobslužná. 

WoodSeeds 5

WoodSeeds 5

Autor videa a vizualizace: Ing. Lukáš Hlaváč | Zvuk a kótování: Roman Muchka, iAtelier Plzeň